Střechy

Střecha dělá dům, a proto se zabýváme převážně kompletní výstavbou střech a rekonstrukcí střech. Provádíme jak šikmé,tak i ploché střechy včetně zateplení, montáží oken,doplňků a montáží solárních panelů.

Šikmé střechy :

Stavíme sedlovky, valbové a stanové střechy, vazníkové, pultové střechy, památkové střechy - např. mansardové a polovalbové s volskými oky, dále členité střechy s arkýři a vykýři.
Na šikmé střechy používáme betonové a pálené tašky, vláknocementové střešní krytiny, přírodní břidlici, asfaltové šindele a plechové střešní krytiny.
Materiály, které používáme na šikmé střechy: BRAMAC, BENDERS, KM BETA, TONDACH, RÖBEN, ERLUS, CREATON, DECSLATE, ETERNIT, IKO, MAXIDEK, SATJAM, LINDAB, RHEINZINK, RUUKI.

Tepelnou izolaci vám uděláme v podkrový nebo nad krokvemi - nadkrokevní izolace je moderní způsob zateplení střechy. Tato nová technologie poskytuje v současnosti nejkvalitnější souvislé zateplení střechy, které vám ušetří prostředky na vytápění domu. Další předností této technologie je rychlá montáž a vyniknutí dřevěných prvků v interiéru.
K zateplení střech používáme tyto materiály: DEKPIR, TOPDEK, FOAMGLAS, ROCKWOOL, ISOVER, ISOTEC.
Pro krásný výhled na hvězdy a pohodlí pod šikmou střechou vám namontujeme kyvná, výklopná nebo elektricky ovládaná střešní okna značky VELUX, ROTO, FAKRO, ROOFLITE.

Nezbytnou součástí střechy jsou klempířské prvky.V naší dílně vyrábíme úžlabní plechy, lemovací a závětrné lišty, překapničky, nadkrokevní žlaby, oplechování komína, okenní parapety, žlabové kotlíky, okapy, svody a další doplňky.
Klempířské prvky vyrábíme a dodáváme z plechů: CU, TiZn, Pz, barevný a lakovaný PZ.

Ploché střechy :

Ploché střechy provádíme na panelových domech, výrobních halách, na podnikových budovách, garážích a rodinných domech.
Ploché střechy provádíme včetně zateplení - používáme kombinovaný izolační systém polystyrén s nakašírovaným izolačním pásem), izolaci ze skelného vlákna v deskách a rolích.
Na ploché střechy používáme asfaltové hydroizolační pásy s posypem a střešní hydroizolační fólie z mPVC.
Materiály, které používáme na plochých střechách: POLYDEK, DEKWOOL, ISOVER, ELASTEK, GLASTEK, DEKPLAN, ALKORPLAN, MOGAT, ROOFSPECIAL, ICOPAL, VEDAG.

strechy_0351.jpg, 28kB strechy_637.jpg, 43kB strechy_1715.jpg, 27kB